Správa IT systémov

Správa IT je komplexná služba zahrňujúca starostlivosť o všetky prvky súvisiace s prevádzkou výpočtovej techniky.  

Služba sa vykonáva prostredníctvom osobných návštev u klienta aj vzdialeným pripojením. Postaráme sa o vaše počítače, tlačiarne, aktívne a pasívne prvky siete, zálohu a obnovu dát, ochranu pred hackerskými útokmi, pravidelný monitoring a údržbu zariadení.

Služba Správa IT vám šetrí financie a vy tak nepotrebujete zamestnávať vysokošpecializovaných zamestnancov. Namiesto toho si ich od nás prenajmete už od 20 € na hodinu. Platíte len za to, čo potrebujete – práve vtedy, keď to potrebujete.

Pri riešení vašich problémov nebojujete s hlasovým automatom ani „tiketovacím“ systémom. Vašu požiadavku prevezme priamo špecialista a ľudskou rečou vám vysvetlí všetko potrebné vrátane termínu a spôsobu riešenia.

Správa IT – Základ

základný balík vám zabezpečí správu vašich počítačov, antivírovú ochranu, zálohovanie celého počítača 1-krát denne, monitoring funkčnosti a vzdialenú podporu od IT špecialistu.

Už od 15 €/počítač

Správa IT – Štandard

Balík Štandard zahŕňa navyše oproti balíku Základ pokročilejšiu zálohu každú hodinu  a ďalšiu kópiu zálohy na vzdialenom serveri.  Pravidelná profylaxia zariadení raz ročne.  

Už od 25 €/počítač

Správa IT – VIP

Najvyšší balík zabezpečujeme v spolupráci s našimi partnermi, ktorí poskytujú svoje služby na úrovni zásahu nonstop. Kdekoľvek na Slovensku, aj v zahraničí.

Cena na mieru